Aşırı sıcaklarda saç bakımına dikkat etmezseniz saçlarınız yıpranır ve parlaklığını kaybeder. Peki, yazın saç bakımı nasıl yapılmalıdır, saç bakımında nelere dikkat edilmelidir?

Türkiye’nin genelinde hakim olan sıcak hava dalgası nedeni ile kimi yerlerde termometreler 40 derecenin üzerini gösterirken, uzmanlar özellikle koyu renk saça sahip kişilerin, saç bakımını doğru yapmamaları durumunda sonbahara saçlarım dökülüyor şikayeti ile girebileceği uyarısında bulundular.

Saçlarınızı her gün yıkamayın, mümkün olduğu kadar kendi haline kurumaya bırakın ve gün boyunca topuz halde bırakmayın.Uzmanlar, bazı bölgelerin çöl sıcakları ile kavrulduğu şu günlerde saç bakımının daha önce kazandığına dikkati çekerken, yaz döneminde saçlarına gerekli özeni göstermeyenlerin sonbahara saçlarım dökülüyor şikayeti ile girebileceği uyarısında bulundu. Bu gibi durumlarda da bizleri tek bırakmayacak olan biyokür saç bakım seti gibi yardımcı olabilecek ürün seçeneklerini de tercihleriniz arasına yerleştirerek beklenilen sonuçların doğru bir şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olabilir. Düzenli ve önerilen bir şekilde de kullanımının sağlanması ilerleyen zamanlarda da olumlu sonuçları ile karşılaşmamıza da destekleyici olabilir.

yazin-sac-bakimi-nasil-yapilmali--5918066

Biyokür Paket İçeriği

1 adet saç serumu 50 ml

1 adet saç dökülmesine karşı şampuan 275 ml

Biyokür Şampuan Kullanımı ; Saçlar su ile ıslatıldıktan sonra yeteri miktarda avcunuza dökerek saç diplerine 1-2 dakika masaj yaparak iyice köpürtüldükten sonra durulanmalıdır. Gerektiğinde 2.kez uygulanabilir.

Biyokür Serum Kullanımı ; Temiz ve kurulanmış saç ve saç derisine uygulanmalıdır. Saç serumu uygulandıktan sonra bir süre saç ve saç derisi su ile temas ettirilmemelidir. Uygulama bittikten sonra saçın durulanmasına gerek yoktur. Serumu uyguladıktan sonra, saçınızı tarayarak doğal şekilde kurumasını sağlayabilirsiniz.

Biyokür Serum Kullanıcı Yorumları

Gerçek kullanıcı yorumlarından faydalanabileceğiniz gibi aynı zamanda öneri ve görüşlerinizi bizler ile paylaşarak yorumlarınızı yapabilirsiniz.

Biyokür Sipariş Ver

Biyokür Saç Bakım Seti Nereden Bulabilirim?

Uygun ve hesaplı kampanyalarımız ile birlikte faydalanarak biyokür saç bakım setini temin etmek istiyor veya toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Elazığ, Bursa, Amasya gibi bütün şehirlerimizin il, ilçe, kasaba ve köylerinden de temin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra biyokür saç bakım setini sizlerde https://www.biyokursetsatis.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçenekleri ile birlikte siparişinizi vererek sahip olabilirsiniz.

Biyokür Saç Bakım Seti Avrupa Sipariş ; Belçika, İsveç, Norveç gibi tüm şehirlerine ürün gönderimi yapılmaktadır. Tüm ürünlerimiz orijinal ve faturalıdır. Hızlı kargo ve güvenilir alış veriş garantisi ile gönderilir. Western Union, Ria Express, Kredi Kartı, Money Gram gibi kolay ödeme seçeneklerinden istediğinizi tercih ederek ödeme yapabilirsiniz


  • Biyokür Set Siparişi

    Biyokür
  • Biyokür Avrupa Sipariş

Biyokür Seti
Biyokür Satın Al

Biyokür Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Biyokür - RSS - Google Sitemap
Biyokür Set Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden biyokursetsatis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?