Saç Çıkarıcı

Saç dökülmesi kadın erkek herkesin şikayetçi olduğu bir durumdur. Saç dökülmesini durdurmak ve saç çıkarıcı etkisinden yararlanmak üzere pek çok ürün denenmektedir. En başarılı sonuçlara ulaşmak için saçınızdaki probleme en uygun ürünü seçmek gerekmektedir. Biyokür Şampuan ve Serumdan oluşan setiyle saçınızla ilgili şikayetçi olduğunuz durumlara karşı geliştirilmiş bir formüle sahiptir.Doğal ürünler yardımıyla formüle edilmiş içeriğiyle Biyokür daha hızlı sonuçlar alabilmenize yardımcıdır.

633a61a4b5c5f1e0d8f01270b5db9274

Saç Serumu

Saç bakımı birbirini takip eden aşamalar gerektiren bir süreçtir. Saç temizliğini gerçekleştirdikten sonra saçınızın yıkamayla kaybettiklerini Biyokür Saç Serumuyla yeniden kazandırarak saçlarınız daha güçlü ve sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Biyokür Şampuanla saçınızı yıkadıktan sonra nemli saçınıza saç köklerinize Biyokür Serum uygulayarak dairesel hareketlerle masaj yapmanız önerilmektedir. Saç kökleri oldukça hassas olduğundan masaj yapılırken saç köklerine zarar vermeyecek bir şiddette nazikçe yapılmalıdır.

 

Saç Dökülmesini Önleyici

Biyokür Saç Bakım Seti komple bir saç bakımını tamamlamak üzere geliştirilmiştir. Saç dökülmesini durdurmak isteyenler saç dökülmesini önlemek isteyenler için ideal bir yardımcıdır. Daha sağlıklı sonuçlar elde edebilmek için Biyokür bakımı ilk 3 ay boyunca her gün uygulanmalı 3 aydan sonra ise haftada en az 2 kez olacak şekilde uygulanmalıdır. Sağlıklı ve gür saçlara sahip olmak hayal değil düzenli Biyokür Bakımı sağlıklı saçlar için her zaman yanınızdadır.


  • Biyokür Set Siparişi

    Biyokür
  • Biyokür Avrupa Sipariş

Biyokür Seti
Biyokür Satın Al

Biyokür Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Biyokür - RSS - Google Sitemap
Biyokür Set Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden biyokursetsatis.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?